İşyeri Dezenfekte

Anasayfaİşyeri Dezenfekte

DEZENFEKTANIN ÖZELLİKLERİ

Dezenfektan olarak “Hidrojen peroksit ve Nano Gümüş Kombinasyonu” mikroorganizmaların DNA’larını ve hücre duvarlarını değiştirmek ve solunum enzim sistemlerini baskılamak sureti ile mikroorganizmalar üzerine direkt öldürücü etki oluşturmaktadır.

Hidrojen peroksit ve nano gümüş gıda üretim endüstrisi ve insan sağlığı için ciddi sonuçlar doğurabilecek birçok mikroorganizma üzerine etkilidirler. Uygulandıkları ortamlarda insan ve çevreye zararlı kalıntı maddeler bırakmazlar. Hem gıda maddelerinin dezenfeksiyonunda hem de üretimdeki alet-ekipmanın sterilizasyonu işlemlerinde kullanılabilir olması da diğer önemli özelliklerindendir. Bu kombinasyon gıda sanayinde etkin ve güvenilir bir hijyensanitasyon programı oluşturmak için başta klor olmak üzere diğer dezenfektanlara alternatif olarak rahatlıkla kullanılabilir. Minimal işlenmiş ürün üretimi başta olmak üzere benzeri gıda üretim uygulamalarında gümüş-hidrojen peroksit kombinasyonunun kullanımının yaygınlaşması tüketiciler için daha kaliteli, daha uzun ömürlü ve daha güvenli ürünlere ulaşılmasını sağlayacaktır.

Solüsyon hidrojen peroksit ve kolloidal gümüş kombinasyonu olarak doğmuştur. Bugün geldiği noktada kullanım amacı ve kullanım şartlarına göre şekil almış özel ve teknolojik bir formülasyona sahiptir.

Yolculuğunda şu anda aynı aktif maddeli rakipleri olan dünyada söz sahibi markalar ile mukayesede EN YÜKSEK STABİLİTEye sahip duruma gelmiştir. Bu yurt içinde ve Hindistan, Polonya, Mısır ve Suudi Arabistan’da yapılmış karşılaştırmalı testlerle ispatlanmıştır.

Yüksek stabilitesi sayesinde eş değer etken maddeli dezenfektanlardan;
Daha az miktarda kullanılarak aynı işi yapar.
Aynı miktarlarda kullanıldığında daha az zamanda aynı işi yapar.
Kullanım esnasında daha uzun zaman stabil kalır
Etkili olunan mikro organizmalara daha hızlı etki sağlar.
Seyreltisi daha uzun ömürlüdür.
Kalıntı bırakmaz
% 99.9 biyolojik parçalanırlığa sahiptir

En önemli tercih nedenleri:
Kalıntı bırakmamasıdır. Bozunma ürünlerinin su ve oksijen olmasıdır.
Organo nano gümüş kompleksler seyreltme esnasında doğada bulundukları ppb (milyarda bir parça) seviyesine indikleri için sterilizasyon amacı dışında sorun yaratmazlar.
İnsan, bitki ve hayvanlara karşı toksik ve kanserojen etkisinin olmamasıdır.
Durulama gerektirmemesi ile yapılan dezenfeksiyon sonrası “durulama ile tekrar kirlenmenin” önüne geçilmesidir.
Yer, yüzey, alet, ekipman, hava, su ve ortam gibi TEK ÜRÜNLE çok geniş amaçlı kullanım sağlamasıdır.

Ankara Dezenfekte ilaçlama

Loading

Whatsapp Destek

Kübra A.
Ankara Dezenfekte Böcek İlaçlama'ya Hoşgeldiniz. Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz? 7/24 Online Servis