Ev,Bina,İşyeri,

AnasayfaEv,Bina,İşyeri,

Kokusuz Haşere İlaçlama

Yaşamlarını milyonlarca yıldır sürdüren haşereler, bu süre içerisinde defalarca mutasyon geçirerek daha da dayanıklı hale gelmişlerdir. İnsanlık yüzlerce yıldır kullandığı haşerelerle mücadele etmek için pek çok yöntem geliştirmiştir ama bu yöntemlerin pek çoğu mutasyonları baş döndürücü bir hızla devam eden haşereleri yok etmekte kayda değer başarılar sağlayamamıştır.

İlaçlama yöntemi ise 20. yüzyılın sonları ile içinde bulunduğumuz dönemde, haşereyle mücadelede son derece etkili bir yöntem olarak ortaya çıkmıştır. Ancak bu yöntem, sadece uzman ve eğitimli ekipler tarafından, son model teknik ve teknolojik cihazlar kullanılarak ve çevreye ve diğer canlıların sağlığına zarar vermeyen ilaçlarla istenen etkiyi yapmaktadır.

Haşere ilaçları, amatörler, uzman olmayan kişiler ve kurumsal olmayan firmalar tarafından kullanıldığı zaman yarardan çok zarar verme potansiyeline sahiptir. Menşei ve içeriği belli olmayan ürünler ile neticede bir kimyasal karışım olan haşere ilaçlarının sorumsuzca kullanılması, insanlar ile diğer canlıların hayatına kastedebilir, söz konusu mekânı yoğun bir biçimde zehre maruz bırakabilir.

Ankara Dezenfekte Böcek İlaçlama

 Jel İlaç ve Uygulaması

Jel ilaç hayatımızda çok kolaylık sağlayan bir ilaçlama yöntemidir. Jel ilaçlar özel bir yapım olup tamamen sağlıklıdır.

Jel ilaçlar ülkemizde 2000 yılından itibaren kullanılmaktadır. Jel ilaçlar sağlık açısından herhangi bir tehlikesi yoktur. Jel ilaçlar evin iç kısımlarına ve evin belli kısımlarına uygulanır.

Jel ilaçlar belli haşere grubuna etki yapar her böcek ve haşere grubuna jel ilaçlama yapmak yanlıştır. Jel ilaçlama ev içinde gezen börtü böcek dediğimiz hamam böceği, gümüş böceği, tespih böceği, karınca ve evdeki diğer böceklere de etki eder.

Jel ilaçlar diğer ilaçlardan farklı olarak uygulanır. Jel ilaç uygulaması günün her saatinde ve her mekana uygulanabilir. Jel ilaçlar diğer ilaçlardan farklı olarak kalıcı özelliğe sahiptir.

Jel ilaçlar ile ilaçlama yapıldıktan sonra ilaçlar kesinlikle silinmemeli.

Jel ilaçlamada ilacı yiyen böcekler ilacı yedikten sonra ölürler. Jel ilaçlama ile ölen böceklerin etinden yiyen diğer böceklerde ölürler. Bu zincirleme ile haşereler daha kolay kontrol edilmiş olur.

Ankara Dezenfekte Böcek İlaçlama

Loading

Whatsapp Destek

Kübra A.
Ankara Dezenfekte Böcek İlaçlama'ya Hoşgeldiniz. Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz? 7/24 Online Servis